As wywiadu

2020-04-14

„As wywiadu" - czyli trzy konkretne pytania do specjalisty to nowa inicjatywa prezydenta miasta Biała Podlaska oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dotyczą życia w czasie pandemii koronawirusa. Świat w czasie pandemii jest inny, wymaga rzetelnej informacji i odpowiedzialnego podejścia. Eksperci, z którymi rozmawiamy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ich dziedzin. Czy powinniśmy nosić maseczki i dlaczego? Jak poradzić sobie psychicznie z izolacją? To tylko przykładowe z wielu pytań, które zadamy. Naszym pierwszym gościem będzie Riad Haidar, poseł na Sejm Rzeczypospolitej, ceniony lekarz i baczny obserwator działań służby zdrowia w czasie pandemii.

AS WYWIADU

2020-04-15

As wywiadu - czyli trzy konkretne pytania do specjalisty. Świat w czasie pandemii jest inny, wymaga rzetelnej informacji i odpowiedzialnego podejścia.

Naszego dzisiejszego gościa nie trzeba przedstawiać, jest to doświadczony lekarz, działacz społeczny, poseł na Sejm Rzeczypospolitej - Riad Haidar.
.

 

AS WYWIADU

2020-04-17

Dziś naszym Asem wywiadu jest dr Anna Bodasińska, pracownik naukowy bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Z Panią Anią porozmawiamy o aktywności fizycznej podczas domowej kwarantanny. Trzy krótkie pytania i trzy konkretne odpowiedzi na temat sportu i motywacji.

 

 

.


AS WYWIADU - ANNA GALCZAK-KONDRACIUK - DIETETYK

2020-04-20

Dzisiejszym AS-em wywiadu jest Pani Anna Galczak-Kondraciuk - dietetyk, wykładowca akademicki bialskiej AWF Biała Podlaska.

Jak nie przytyć podczas domowej kwarantanny i jakie produkty wybierać w celu wzmocnienia naszego organizmu? To wszystko w dzisiejszym wywiadzie z naszym gościem.

 

.

 

AS WYWIADU - GRAŻYNA BOCHNO - KOSMETOLOG

2020-04-22

Coraz częściej prowadzimy rozmowy rodzinne, biznesowe, towarzyskie on-line. Dziś dowiemy się jak dobrać makijaż do spotkań w wirtualnym świecie, jak stworzyć domowe SPA podczas domowej kwarantanny i na co powinniśmy zwrócić uwagę w codziennej pielęgnacji naszej skóry. Naszym AS-em jest Grażyna Bochno, kosmetolog, wykładowca akademicki bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego.


.


 

AS WYWIADU - JAKUB JAŃCZUK - PSYCHOLOG

2020-04-24

Jak radzić sobie ze stresem związanym z poczuciem zagrożenia? Czy kwarantanna prowadzi do domowych kłótni? Jak poradzić sobie ze społeczną izolacją? Na te pytanie odpowie nasz dzisiejszy gość Jakub Jańczuk - psycholog, wykładowca Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

 

 

.

 

AS WYWIADU - ROMAN LASZUK - DZIENNIKARZ

2020-04-27

Czas w którym obecnie żyjemy z pewnością przejdzie do historii. Jak odbierają dzisiejszy świat dziennikarze? Czy puste ulice to dobry plan do działania dziennikarza? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w wywiadzie z Romanem Laszukiem - dziennikarzem tygodnika „Podlasianin”, autorem książki "Kobiece oblicze piłki nożnej w AZS PSW Biała Podlaska".

 

 

.
Opublikowane przez: Administrator